Aradığımız Özellikler

Yazının Kalitesi

 İmla kuralları ve dil bilgisi gereklidir, bu nedenle makale yazılarında kullanacağınız dil bilgisi çok önemlidir

Eşsiz İçerik

Tüm yazılar benzersiz olmalı ve kopya içerik, spin vs olmamalıdır. İçeriği kendi kelimelerinizle yorumlamalısınız. Yazınızın orjinal olması çok önemlidir. Buradaki amaç,  benzersiz bir şekilde yazılmış içerik oluşturmanızı gerektirdiğinden, tüm yazılarınız kopya kontrol süreçlerinden geçecektir.

Makalenin Kopya Çıkması Durumunda Ne Olur?

Herhangi bir makalenin, bizim veya müşterilerimiz tarafından kopya olduğu tespit edilmesi durumunda;  Makalenizi satın alan müşteriye ücret iadesi yapılarak ilgili yazarın site ile ilişiği kesilir.

O bakımdan lütfen bu uyarıları dikkate alarak makale yazımına başlayınız.

Örnek Makale ve Taslağı Görebilir miyim?

Buraya Tıklayarak taslak ve makale yazım örneklerini görebilirsiniz.

Güvenilirlik

 Son teslim tarihlerine göre çalışıyoruz, bu nedenle programa uymanız ve makalelerinizi mümkün olan en kısa sürede göndermeniz konusunda size güvenebilmemiz önemlidir.

İletişime Önem Veriyoruz

Yazarlarımızla  iletişim halinde olmayı seviyoruz. Bu anlamda  yardım ve destek vermek  için her zaman hazırız. Aklınıza takılan  herhangi bir sorun olursa, en kısa sürede bizi bilgilendirmenizi bekliyoruz.

Ayrıca bakmak isterniz  İyi bir içerik nasıl yazılır? konusunu da inceleyebilirsiniz


 

YAZARLIK BAŞVURU FORMU

  • Başvurunuzun onaylanması durumunda en geç 48 saat içerisinde  geri dönüş yapılarak konu başlıkları verilmeye başlanacaktır.

Başvurunuz onaylandığı zaman size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile yazar girişi yaparak yazmaya başlayabilirsiniz.